Úvodní strana

Penzion Alpský dům

Penzion Alpský dům poskytuje ubytování v centru obce Strážné, která je klidným horským střediskem ležícím 800 m n.m., ve střední části turistického regionu Krkonoše. Penzion ležící 6 km od Vrchlabí. Od penzionu je krásný výhled přes údolí do nedalekých Herlíkovic přímo na sjezdové tratě.

Penzion Alpský dům – ubytování:

V Alpském domě jsou velmi prostorné dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, WIFI, televizí a balkonem. Kapacita zařízení je 23 lůžek.

Penzion Alpský dům – další služby:

Mezi služby v letních měsících patří krytý bazén s možností využívat ho i za nepříznivého počasí, letní posezení v pergole ideální pro grilování, ale i větší akce jako je třeba rožnění selete pro 15 a více osob. V nabídce jsou pobyty jak se snídaní tak i s polopenzí, které se podávají ve společné jídelně. Parkování přímo u penzionu. Nedaleko penzionu je otevřeno několik restaurací.

V letním období je možnost využití tenisových kurtů, hřiště na minikopanou, vyjížďky na koních. Pro radost nejmenších je k dispozici krásné dětské hřiště. Strážné je ideálním východiskem pěší i cykloturistiky. Během letní sezony je ideálním výchozím místem jak pro pěší turistiku i cykloturistiku. 

V zimním období – upravené běžecké tratě začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou magistrálu, na které můžete obdivovat krásy místní přírody v délce téměř 70 km. Uprostřed obce jsou též k dispozici lyžařské vleky s upravenými sjezdovkami. Každý den je možno využít večerní lyžování na uměle osvětlených sjezdovkách. Hosté mohou využít služeb půjčovny lyží, lyžařské školy, snowtubing.

Stráženský minibus vás na požádání vyveze za menší poplatek až na hřebeny k Dvorské boudě a v zimě slouží jako skibus v obci Strážné. Pro návštěvu sousedního lyžařského areálu Herlíkovice – Bubákov je možno využít skibus Bubákov, který vás ochotně odveze a to zcela zdarma.

Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
zvířata akceptována
Doplňkové služby
snídaně
polopenze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Přistýlky: 7
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 3
load