Úvodní strana

Ludvíkova bouda

Ludvíkova bouda je roubená stavba, ležící na hranici KRNAPu v nadmořské výšce cca 800 m, u horské silničky, vedoucí z Janských Lázní na Černou horu - cca 1 km po svahu od dolní stanice lanovky. LUDVÍKOVA BOUDA V REKONSTRUKCI.

Připravuje se pronájem přízemních apartmánů v té nejluxusnější části Jánských Lázní. Ludvíkova bouda je situována přímo na sjezdovce pod kabinkovou lanovkou na Černou horu.

Pronájmy budou zahájeny přibližně na podzim roku 2021.

Výhodná poloha penzionu zajišťuje nerušený a klidný pobyt na kraji lázeňského městečka. Velkou výhodou je predevším dobrá dostupnost k lyžařským svahům, k lanové dráze a do centra města.

Ludvíkova bouda je v provozu celoročně a je vhodná zejména pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy, rodinné rekreace, školní výlety, školení, semináře, srazy apod..

Penzion nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. 25 pokojů je s teplou a studenou vodou - sprchy a WC na poschodí, 3 pokoje mají vlastní sociální příslušenství. K volné zábavě slouží společenská místnost s terasou a TV, venku před objektem pak hřiště pro mini fotbal a jiné hry, dětský koutek se skluzavkou a ohniště nebo gril. Parkovat můžete na bezplatném parkovišti u objektu, dostupném i v zimě, nebo na centrálním sebou lze vzít zvířecího miláčka.

Stravování je zajištěno v restauraci penzionu. Restaurace nabízí jídelníček založený na domácí, typicky české kuchyni. Stravování je zajištěno se snídaní nebo polopenzí, samozřejmě lze i využít nabídky aktuálního jídelníčku.

Janské Lázně

Zvonečková 108, Janské Lázně, 542 25

GSM:+420 777 130 107
Web:www.ludvikovabouda.cz
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
konferenční místnost
gril, ohniště
taneční parket
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 76
Celkový počet pokojů: 25
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
load