Úvodní strana

Exkurze do výroby vánočních ozdob

Objevte kouzlo tradiční ruční výroby skleněných vánočních ozdob, kterou se zabývá firma HAN v Jičíně. Exkurzi je možno navštívit ve všední dny po celý rok po předchozí telefonické domluvě. Firma také nabízí workshopy, při kterých si můžete ozdobit vlastní výrobek. Samozřejmostí je také podniková prodejna, kde si můžete zakoupit originální skleněné výrobky.

Firma Han spol. s r.o. navazuje na dlouholetou tradici výroby vánočních ozdob v Čechách a zhodnocuje dlouholeté zkušenosti a znalosti svých spolupracovníků, kteří v tomto odvětví působí již mnoho let. Zachovává tradiční ruční výrobu, avšak s využitím moderních technologií, které umožňují ruční práci na nejvyšší kvalitativní úrovni v souladu s ekologickými požadavky a normami na bezpečnost práce a ochranu zdraví.​

 V současné chvíli Vám může nabídnout přes 16 000 dekorů ve více než 600 barevných odstínech, zdobené barevnými posypy a různými doplňky. Protože v HAN upřednostňují osobní přístup ke každému zákazníkovi, máte tak možnost vyrobit si  vánoční ozdobičku podle Vašich představ.

V případě Vašeho zájmu o exkurzi nebo workshop se, prosím, předem objednejte na mobilním čísle 724 750 900. 

mailJičín

Markova 119, Jičín, 506 01

GSM:+420 724 750 900
E-mail:info@handesign.cz
Web:https://www.han-design.cz/
load