Úvodní strana

Navštivte novou dětskou hernu Mlýn v Autocampu Sedmihorky!

V srpnu proběhlo slavnostní otevření dětské herny Mlýn v Autocampu Sedmihorky s nejvyšším labyrintem v Českém ráji.

Dětská herna nemá svojí výškou 12,5 metru a provedením v žádném dalším kempu v naší republice obdoby.  Hernu je propojena s kavárnou, děti tak mohou dovádět v labyrintu a rodiče zatím relaxovat u domácí bábovky a výborné kávy. V kempu s celoročním provozem se zaměřují hlavně na rodiny s dětmi, v loňském roce vyhráli soutěž o nejoblíbenější kemp v České republice.

Dětská herna Mlýn vznikala několik let a na její koncepci a výtvarné podobě se podílel Ondřej Mašek, držitel Českého lva za nejlepší scénografii roku 2015 (pohádka Sedmero krkavců). Autor dobře rozumí dětské fantazii, a právě proto byl vyzván ke spolupráci.

Herna se nachází v budově poblíž vjezdu do kempu a zároveň u rybníku Bažantníku. Na první pohled není zřejmé, jak je vlastně budova Mlýna stará. Jeho předobrazem je mlýn od rybníku Nebák, jedná se o novou budovu v komplexu autocampu. Uvnitř labyrintu čekají na děti klouzačky, trampolíny a několik pater vysoké tobogány.

Dětská herna Mlýn bude otevřena celoročně, hosté z kempu budou mít do Mlýna slevu na vstupném. Očekávají se také návštěvy škol, školek a mohou se ozvat i zájemci o oslavy narozenin právě v této nové herně. Aktuální informace o výši vstupného najdete na webových stránkách www.campsedmihorky.cz.


mailKarlovice

Sedmihorky 72, Karlovice - Sedmihorky, 511 01

Telefon:+420 777 462 492
E-mail:hernamlyn@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
load