Úvodní strana

Dětskou hernu Mlýn s kavárnou najdete v Autocampu v Sedmihorkách

Dobrodružství při objevování originálního 12,5 metrů vysokého labyrintu můžete zažít v nově otevřené dětské herně Mlýn, kterou najdete v oblíbeném Autocampu v Sedmihorkách. Hernu se stylově laděnou kavárnou najdete vedle pláže rybníka Bažantník, na který je z kavárny krásný výhled.

Zatímco při pohledu na mlýnskou budovu budete mít pocit, že jste se ocitli o sto let zpátky v čase, uvnitř vás mile překvapí moderní interiér. Na jeho podobě se podílel Ondřej Mašek, držitel ceny Český lev 2015 za nejlepší scénografii, kterou vytvořil pro pohádku Sedmero krkavců.

Herna je otevřena celoročně a je vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé. Trampolíny, skluzavky, tobogány a další herní prvky se proplétají od podlahy až po střechu dvoupatrové budovy, a právě v tom je herna ojedinělá. Pro ty nejmenší je v kavárně připraven batolecí koutek včetně přebalovacího pultu. Zatímco děti se „pomelou v Mlýnici“, rodiče si budou moci vychutnat výbornou kávu z místní pražírny a okusit dorty pečené z čerstvých surovin. V nabídce jsou také regionální produkty z Českého ráje a domácí limonády bez přidané chemie. 

Herna Mlýn v Českém ráji leží při hlavních turistických stezkách, a je tedy ideální zastávkou nejen při celodenních výletech. Vlakem či autobusem můžete přijet do Sedmihorek jak ze směru od Jičína, tak od Turnova. Přilehlý areál kempu uprostřed krásné přírody je známý širokou nabídkou služeb pro hosty, a proto je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi, za což nejen v roce 2020 získal ocenění jako Nejlepší kemp.

Více informací a fotogalerii najdete na www.hernamlyn.cz

mailKarlovice

Sedmihorky 72, Turnov, 511 01

Telefon:+420 777 462 492
E-mail:hernamlyn@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
load