Úvodní strana

Podzimní kvízová nadílka

Podzim se nám začíná hlásit sychravým počasím a ne vždy je vhodný den na procházku venku. Právě v tyto dny je ideální využít s celou rodinou zábavu pod střechou. A proč nevyrazit třeba na prohlídku zámku Svijany!

A protože víme, jak těžké je občas děti zabavit během celé prohlídky, je pro ně připravena Podzimní kvízová nadílka. Po celý říjen dostane vaše ratolest zdarma ke každé zakoupené vstupence Zámecký kvíz, jenž jí prohlídku expozic promění v zajímavou hru.

Zámecký kvíz, jehož součástí je zámecká propiska, obsahuje otázky s 3 možnostmi odpovědí, ty správné děti odhalí při prohlídce zámku. Malí návštěvníci se skvěle zabaví a prozkouší svou bystrost. Při správném vyplnění kvízu dostanou na recepci zámku sladkou odměnu. Hru doporučujeme dětem od 7 let.

Poznámka:

Akce neplatí pro komentované prohlídky a nelze ji kombinovat s jinými akcemi. Akce platí pouze od 5. do 31. října 2022. Zámecký kvíz obdrží každé dítě se zakoupenou vstupenkou na nekomentovanou prohlídku zámku. 

Vydejte se spolu se skřítkem Chmelíkem objevit zámecký poklad, ještě předtím než přijde tuhá zima a skřítek se na pár měsíců ukryje do svého pelechu.
Zahrajte si rodinou hru Putovní Arcana, během které vás bude Chmelík po celou dobu provázet. Pokud se vám podaří všechny hádanky vyřešit, dostanete se až k pokladu!

Svijany

Svijany 30, Svijany, 463 46

Web:www.zameksvijany.cz
load