Úvodní strana

Hrnčířský dvůr Zvířetice

Hrnčířský dvůr Zvířetice je usedlost v malé a klidné obci u Bakova nad Jizerou.

Zabývá se výrobou a prodejem tradiční Zvířetické keramiky.

Ve svých prostorách nabízí ubytování v soukromí penzionového typu. Kapacita je 10 hostů. Vzhledem ke své poloze je ideálním místem pro pěší i cykloturistiku. Nachází se na rozhraní zajímavých lokalit Českého ráje, Mladoboleslavského Pojizeří, Podbezdězí a Kokořínska.

V areálu je možno se seznámit s produkcí keramické dílny a zhlédnout tradiční řemeslné výrobní postupy. Keramiku lze nakoupit jako místní produkt. Pro zájemce z řad ubytovaných je možno dohodnout program, ve kterém si vyrobíte svůj vlastní hrnek, který si odvezete domů.

Výletními oblíbenými cíli jsou hrady Zvířetice, Valečov, Mladoboleslavský hrad, Michalovická putna, Bezděz, hrad Houska a hrad Kost. Zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht. Přírodní zajímavosti Drábské světničky, Příhrazské skály, Komárov, Sedmihorky, Máchovo jezero. Atraktivním výletem je výlet za lidovými stavbami kraje. Provozovatelé podle požadavku sestaví programový výlet na přání. Dále je možné využívat programové nabídky místního kraje jako jízdárny, seskoky padákem, lety balónem.

Ubytovací kapacita na Hrnčířském dvoře je 8 pevných lůžek a 2 dětské přistýlky. Celkem 4 pokoje s příslušenstvím. Dále pak společná kuchyně s jídelnou, malá společenská místnost,venkovní terasa s grilem,úschovna kol a zahrada. Ubytovací prostory jsou nekuřácké a pro kuřáky je vyhrazen prostor na venkovní terase. 

mailBakov nad Jizerou

Zvířetice 5, Bakov nad Jizerou, 294 01

Telefon:+420 606 624 124
E-mail:hrncirskydvurzviretice@seznam.cz
Web:www.hrncirskydvurzviretice.cz
Vybavení
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové
load