Úvodní strana

Vánoční trhy na Bělišti

Pro všechny milovníky předvánoční atmosféry připravuje Městské muzeum v Železném Brodě ve dnech 30.listopadu - 4.prosince v prostorech roubeného stavení další ročník Vánočních trhů, na kterých budete mít možnost nakoupit různé vánoční zboží - ozdoby, dekorace, pohlednice, keramiku, hračky, textil, šperky a další dárkové předměty.

Pro všechny milovníky předvánoční atmosféry připravuje muzeum v prostorech roubeného stavení další ročník Vánočních trhů, na kterých budete mít možnost nakoupit různé vánoční zboží - ozdoby, dekorace, pohlednice, keramiku, hračky, textil, šperky a další dárkové předměty. Chybět samozřejmě nebude ani občerstvení s oblíbeným bělišťákem. Také letos se zapojí Dům dětí a mládeže Mozaika s výtvarnou dílnou pro děti a Sdružení zdravotně postižených s nabídkou svého zboží. K vidění budou ukázky rukodělných technik a zimní náladu umocní výstava s vánoční tématikou.

V rámci Vánočních trhů vystoupí na Bělišti v neděli 4. 12. 2011 od 10 hod. žesťový kvintet žáků ZUŠ v Železném Brodě.  Klasickými koledami posluchačům navodí vánoční atmosféru, ale zahrají i spirituály ve swingovém aranžmá.

Trhy jsou otevřeny od 9:00 do 17:00 hodin.

load