Úvodní strana

Ski areál Pizár

Skiareál Pizár v Pasekách nad Jizerou nabízí kvalitní lyžování na rozsáhlých sjezdovkách.

Na rozsáhlých upravovaných sjezdovkách a pláních se můžete těšit na krásné a pohodové lyžování. V půjčovně je pro vás připraven široký výběr lyžařského i snowboardového vybavení. Začátečníci mohou využít nabídky kurzů v lyžařské škole.

Snowboarding

Pro nadšence snowboardingu jsou v areálu opravdu příznivé podmínky pro jakýkoliv druh tohoto sportu. Pro slalomisty jsou tu perfektně udržované, široké a prudce se svažující sjezdovky. Pro vyznavače skoků a trubek jsou připraveny 2 velké skoky a slidy.

Běžecké lyžování
Ski region nabízí také něco pro milovníky běžeckého lyžování. K dispozici je spousta kilometrů upravovaných běžeckých tras. Některé z nich patří do projektu Krkonoše - lyžařský běžecký ráj, další navazují na Jizerskohorskou magistrálu. Tyto trasy Vás zavedou k nezapomenutelným panoramatům a kouzlu našich hor.

Skiareál je součástí největší lyžařské oblasti v České republice SKIREGION.cz, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Výhodou pro lyžaře je společné jízdné, v lyžařských střediscích Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského střediska

Mapa lyžařského střediska

mail

Paseky nad Jizerou 291, 512 47

Telefon:+420 481 522 122
E-mail:pizar@mybox.cz
Web:www.pizar.czwww.skiregion.cz
lyžařská škola
půjčovna lyží
umělé zasněžování
technická úprava svahu

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek
1/0
load